Vážení chovatelé,

po prvním testu, který je už úspěšně za námi, nás čeká letošní „vrchol sezony". Do druhých testů máme na 3 odchovnách připraveno do výběrů neuvěřitelných 236 býků masných plemen.

Nabízíme býky těchto plemen: masný simentál, charolais, limousine, aberden angus, piemontese, hereford a uckermarker.

Katalogy ke stažení: https://www.jchovatel.cz/katalogy-byku-opb [1]

Od každého býka máte na našich stránkách https://www.jchovatel.cz/nabidka-byku-do-prirozene-plemenitby jeho fotku, video a katalogový list. Vzhledem k tomu, že výběry budou opět (snad naposled) neveřejné, tak jsme věnovali přípravě informací pro chovatele maximum pozornosti.

Jsme  jediní, kteří mají všechny informace k býkům pohromadě už před ZV. Zvířata si můžete prohlédnout „naživo" , vyhnete se případným nepříjemným překvapením. Stačí počkat na výsledek výběru a býka můžete po jednoduché bezplatné registraci dražit na  dražebním portálu www.aukceskotu.cz [2]. Vše je maximálně jednoduché a transparentní.

Velmi se těšíme na Vaši virtuální účast na našich základních výběrech a aukcích. K dnešnímu dni máme v systému přihlášeno téměř 150 chovatelů, kteří mohou bez omezení kupovat zvířata - přidejte se k nim i Vy . Mějte pouze na vědomí, že systém je sice otevřený, ale každého chovatele musíme ověřit resp. schválit mu jeho registraci - což může nějakou minutu trvat. Buďte proto trpěliví, nebo se registrujte s předstihem.

S pozdravem, Pavel Káčer

Jihočeský chovatel a.s.

Počítadlo návštev

Dnes 38

Včera 52

Týždenne 286

Mesačne 528

Spolu 402698